Abstract:
Стаття присвячена дослідженню американської національної ментальності крізь призму італійської ментальності у романі американської письменниці Е. Гілберт „Їсти, молитися, кохати”. Американці – молода нація, яка досить швидко перетворилася з переселенців, які прибули до „нового світу” у пошуках кращого життя у одну з найвпливовіших у світі держав. Італійці – народ з тисячолітньою історією, батьківщина, багатьох відомих митців та мислителів. Метою автора статті було з’ясувати, якими бачать італійці носіїв багато у чому відмінної від них ментальності – американської.
На основі проведеного дослідження автором було виявлено та проаналізовано в тексті роману особливості характеру носіїв американської національної ментальності крізь призму італійської ментальності. Встановлено, що на думку італійців, у характері американців превалюють наступні риси: індивідуалізм, який найбільше виражається у самостійності, прагненні будувати своє життя відповідно до власних бажань та рішень; амбіційність та самовпевненість; відкритість та працьовитість. Проте найчастіше їхня діяльність націлена на отримання виражено матеріального результату. Найголовніші відмінності між американцями та італійцями полягають у ставленні до часу та до життя загалом.
Description:
Моісєєва Г.О. Американська національна ментальність крізь призму італійської ментальності у романі Е. Гілберт „Їсти, молитися, кохати” / Г.О. Моісєєва // Вісник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка : Філологічні науки. - 2019. - № 7 (330), листопад. - статті 13-19