Відгуки опонентів Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 161
Issue DateTitleAuthor(s)
2020ВІДГУК додаткового офіційного опонента – доктора педагогічних наук, професора Рижанової Алли Олександрівни на дисертацію Пахомової Лідії Валеріївни «Підготовка майбутніх соціальних педагогів до використання інноваційних технологій у професійній діяльності», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогікаРижанова, А. О.
2020Відгук офіційного опонента, доктора педагогічних наук, професора, ректора Державного вищого навчального закладу "Донбаський державний педагогічний університет", Омельченко Світлани Олександрівни про дисертацію Гладун Тетяни Олександрівни "Розвиток соціальної компетентності дітей молодшого шкільного віку з аутизмом в умовах інклюзивної освіти" , подане на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 - соціальна педагогікаОмельченко, С. О.
2020Відгук офіційного опонента, кандидата педагогічних наук, доцента Гнідої Тетяни Борисівни на дисертацію Гладун Тетяни Олександрівни "Розвиток соціальної компетентності дітей молодшого шкільного віку з аутизмом в умовах інклюзивної освіти" , поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 - соціальна педагогікаГніда, Т. Б.
2020Відгук офіційного опонента - доктора педагогічних наук, професора Харченка Сергія Яковича на дисертацію Пахомової Лідії Валеріївни "Підготовка майбутніх соціальних педагогів до використання інноваційних технологій у професійній діяльності", поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 - соціальна педагогікаХарченко, С. Я.
2020Відгук офіційного опонента - кандидата педагогічних наук, доцента Василенко Ольги Миколаївни на дисертацію Пахомової Лідії Валеріївни "Підготовка майбутніх соціальних педагогів до використання інноваційних технологій у професійній діяльності", поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 - соціальна педагогікаВасиленко, О. М.
2020ВІДГУК офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора Пономарьової Галини Федорівни на дисертатаційну роботу Печериці Наталії Михайлівни "Соціально-педагогічна корекція ейджизму студентської молоді в освітньо-культурному середовищі ЗВО" подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальності 13.00.05 - соціальна педагогікаПономарьова, Г. Ф.
2020ВІДГУК офіційного опонента кандидата педагогічних наук, Бадер Світлани Олександрівни на дисертатацію Печериці Наталії Михайлівни "Соціально-педагогічна корекція ейджизму студентської молоді в освітньо-культурному середовищі ЗВО" представлену до захисту на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 - соціальна педагогікаБадер, С. О.
2020Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, доцента Бондаренка Валентина Володимировича на дисертацію Боровика Миколи Олександровича «Педагогічні умови формування фізичної витривалості у майбутніх офіцерів Національної поліції у процесі фахової підготовки», подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освітиБондаренко, В.В.
2020ВІДГУК офіційного опонента доктора педагогічних наук,професора ТРУБАВІНОЇ ІРИНИ МИКОЛАЇВНИ на дисертацію та автореферат Степаненко Вікторії Іванівни "Теорія і практика профілактики поведінкових девіацій обдарованих учнів у закладах середньої загальної освіти" представлену на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогікаТрубавіна, І.М.
2020ВІДГУК офіційного опонента доктора педагогічних наук, доцента КОНОШЕНКА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА на дисертацію та автореферат Степаненко Вікторії Іванівни „Теорія і практика профілактики поведінкових девіацій обдарованих учнів у ] закладах загальної середньої освіти”, представлену на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 - соціальна педагогікаКоношенко, С.В.
2020Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, доцента Монастирського Валерія Миколайовича на дисертацію Боровика Миколи Олександровича «Педагогічні умови формування фізичної витривалості у майбутніх офіцерів Національної поліції у процесі фахової підготовки», подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освітиМонастирський, В.М.
2020ВІДГУК офіційного опонента доктора педагогічних наук, доцента ПЕТРИШИН ЛЮДМИЛИ ЙОСИПІВНИ на дисертацію та автореферат Степаненко Вікторії Іванівни „Теорія і практика профілактики поведінкових девіацій обдарованих учнів у закладах загальної середньої освіти”, подану на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 - соціальна педагогікаПетришин, Л.Й.
2019Витяг із протоколу №1 засідання фахового семінару з апробації дисертаційної роботи аспірантки кафедри соціальної педагогіки Калініної Ірини Миколаївни "Педагогічна підтримка особистісно-професійного становлення державних службовців у процесі їх адаптації до управлінської діяльності" зі спеціальності 231 - соціальна робота від "10" грудня 2109 р.-
2020Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, доценат, завідувача кафедри соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Лях Тетяни Леонідівни на дисертацію Калініної Ірини Миколаївни «Педагогічна підтримка особистісно-професійного становлення державних службовців у процесі їх адаптації до управлінської діяльності», представлену на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 231 Соціальна роботаЛях, Т. Л.
2020Відгук опонента Васильєвої Марина Петрівни про дисертацію Калініної Ірини Миколаївни «Педагогічна підтримка особистісно-професійного становлення державних службовців у процесі їх адаптації до управлінської діяльності» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 23 Соціальна робота за спеціальністю 231 Соціальна роботаВасильєва, М. П.
2019Відгук офіційного опонента про дисертацію Крохмаль Ірини Миколаївни «Формування професійної готовності майбутнього фахівця з документознавства та інформаційної діяльності у ВИЗ», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освітиСемеріков, С. О.
2019Відгук офіційного опонента на дисертацію Модло Євгенія Олександровича «Застосування мобільних інтернет-пристроїв у навчанні бакалаврів електромеханіки моделювання технічних об’єктів», подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освітіКобися, В. М.
2019Відгук офіційного опонента на дисертаційне дослідження дисертацію Модло Євгенія Олександровича «Застосування мобільних інтернет-пристроїв у навчанні бакалаврів електромеханіки моделювання технічних об’єктів», подане на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 - інформаційнокомунікаційні технології в освіті в спеціалізовану вчену раду Д 29.053.01 Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»Власенко, К.В.
2019Відгук офіційного опонента — доктора педагогічних наук, професора Набоки Ольги Георгіївни на дисертаційну роботу Віщенко Ольги Володимирівни «Формування художньо-образного мислення майбутніх модельєрів- перукарів у процесі фахової підготовки», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти 011 - освітні, педагогічні наукиВіщенко, О. В.
2019Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, доцента, проректора, ВНЗ „Київська Академія перукарського мистецтва” Борщ Ірини Павлівни про дисертацію Віщенко Ольги Володимирівни „Формування художньо-образного мислення майбутніх модельєрів- перукарів у процесі фахової підготовки”, подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освітиБорщ, І.П.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 161