Відгуки опонентів Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 131
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Відгук офіційного опонента, доктора педагогічних наук, старшого наукового співробітника Литвинової Світлани Григорівни на дисертаційну роботу Топольник Яни Володимирівни «Система інформаційно-комунікаційної підтримки наукових досліджень майбутніх магістрів і докторів філософії в галузі освіти», подану на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освітіЛитвинова, С. Г.
2019Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, професора Березюк Олени Станіславівни на дисертацію Дудник Оксани Миколаївни «Система педагогічних задач контекстної спрямованості у професійній підготовці майбутнього вчителя початкових класів», подану до захисту на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Галузь знань: Освіта/ПедагогікаБерезюк, О. С.
2019Відгук офіційного опонента Матвієнко Олени Валеріївни про дисертацію Дудник Оксани Миколаївни «Система педагогічних задач контекстної спрямованості у професійної підготовці майбутнього вчителя початкових класів" подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - Teopiя i методика професійної освітиМатвієнко, О. В.
2019Відгук офіційного опонента на дисертацію Топольник Яни Володимирівни "Система інформаційно-комунікаційної підтримки наукових досліджень майбутніх магістрів і докторів філософії в галузі освіти", що подана до захисту на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освітіКолгатін, О. Г.
2019ВІДГУК на дисертацію Маркової Оксани Миколаївни «Хмарні технології як засіб навчання основ математичної інформатики студентів технічних університетів», представлену на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освітіКривонос, О. М.
2019Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри вищої математики Донбаської державної машинобудівної академії Власенко Катерини Володимирівни на дисертацію Маркової Оксани Миколаївни «Хмарні технології як засіб навчання основ математичної інформатики студентів технічних університетів», представлену на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 інформаційно-комунікаційні технології в освітіВласенко, К. В.
2018Відгук на дисертацію Іщенко Вікторії Сергіївни „Формування аналітичної компетентності майбутніх фахівців з документознавства та інформаційної діяльності у процесі вивчення фахових дисциплін”, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освітиСемеріков, С. О.
2018Відгук офіційного опонента, кандидата педагогічних наук, доцента І. М. Сілютіної на кандидатську дисертацію Іщенко Вікторіїї Сергіївни "Формування аналітичної компетентності майбутніх фахівців з документознавства та інформаційної діяльності у процесі вивчення фахових дисциплін", поданої на здобуття наукового ступеня канддата педагогічних наук за спеіальністю 13.00.04 - теорія та методика професійної освітиСілютіна, І. М.
2018Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора Рассказової Ольги Ігорівни про дисертацію Поліщук Олени Андріївни «Трудова реабілітація осіб з обмеженими можливостями здоров'я в умовах реабілітаційних центрів», подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 - соціальна педагогікаРассказова, О. І.
2018Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора Хрикова Євгена Миколайовича на дисертацію Лебідь Ольги Валеріївни "Теоретичні та методичні основи формування готовності майбутнього керівника загальноосвітнього навчального закладу до стратегічного управління в умовах магістратури", представлену на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освітиХриков, Є. М.
2018Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, доцента Бадер Світлани Олександрівни на дисертацію Сергієнко Тетяни Миколаївни "Соціально-педагогічна профілактика дезадаптації курсантів молодших курсів вищих військових навчальних закладів", представлену до захисту на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 - соціальна педагогікаБадер, С. О.
2018Відгук офіційного опонента Резван Оксани Олексіївни на дисертаційне дослідження Лебідь Ольги Валеріївни "еоретичні та методичні основи формування готовності майбутнього керівника загальноосвітнього навчального закладу до стратегічного управління в умовах магістратури", подане на здбуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освітиРезван, О. О.
2018Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, доцента Кошелевої Наталі Геннадіївни на дисертацію Морозової Марії Миколаївни "Формування економічної компетентності у студентів гуманітарних спеціальностей у навчально-виховному процесі ВНЗ", подану до захисту на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних гаук за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освітиКошелева, Н. Г.
2018Відгук офіційного опонента, доктора педагогічних наук, професора Сорочан Тамари Михайлівни на дисертацію Лебідь Ольги Валеріївни «Теоретичні та методичні основи формування готовності майбутнього керівника загальноосвітнього навчального закладу до стратегічного управління в умовах магістратури», подану на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освітиСорочан, Т. М.
2018Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, професора Людмили Миколаївни Завацької на дисертацію Поліщук Олени Андріївни «Трудова реабілітація осіб з обмеженими можливостями здоров'я в умовах реабілітаційних центрів», подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 - соціальна педагогіка, 01 - Освіта/ ПедагогікаЗавацька, Л. М.
2018Відгук офіційного опонента, кандидата педагогічних наук Волошиної Тетяни Володимирівни на дисертацію Адарюкової Людмили Борисівни «Формування самоосвітньої компетентності майбутніх фахівців з кібербезпеки у технічних університетах», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. 01 "Освіта/Педагогіка"Волошина, Т. В.
2018Відгук офіційного опонента - доктора педагогічних наук, професора Набоки Ольни Сергіїївни на дисертаційну роботу Морозової Марії Миколаївни "Формування економічної компетентності у студентів гуманітарних спеціальностей у навчально-виховному процесі ВНЗ", поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освітиНабока, О. Г.
2018Відгук офіційного опонента Діденка Олександра Васильовича на дисертаційну роботу Сергієнко Тетяни Миколаївни «Соціально-педагогічна профілактика дезадаптації курсантів молодших курсів вищих військових навчальних закладів», подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогікаДіденко, О. В.
2018Відзив офіційного опонента Кучерявого О.Г., доктора педагогічних наук, професора, на дисертацію Адарюкової Людмили Борисівни «Формування самоосвітньої компетентності майбутніх фахівців з кібербезпеки у технічних університетах», подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освітиКучерявий, О. Г.
2018Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, доцента Андреєвої Марії Олександрівни на дисертаційну роботу Максимовського Микити Ігоровича "Розвиток соціальної культури студентської молоді засобами анімаційної діяльності", подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 - соціальна педагогікаАндреева, М. О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 131