Крохмаль Ірина Миколаївна Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25
Issue DateTitleAuthor(s)
2018Аналіз сучасної системи професійної підготовки майбутнього фахівця-документознавця в закладах вищої освіти УкраїниКрохмаль, І. М.
2019Навчальна екскурсія в процесі фахової підготовки майбутнього фахівця інформаційно-документознавчої сфериКрохмаль, І. М.
2019ЛЕКЦІЯ В ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦЯ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИКрохмаль, І. М.
2019КОНФЕРЕНЦІЯ В ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦЯ У СУЧАСНИХ ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИКрохмаль, І. М.
2018ІНФОРМАЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦІВКрохмаль, І. М.
2018АНАЛІЗ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦЯ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИКрохмаль, І. М.
2019АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ АДАПТАЦІЇ СТУДЕНТІВ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ДО НОВОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИКрохмаль, І. М.
2020ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ВИКЛАДАЧА ІНФОРМАЦІЙНО-ДОКУМЕНТОЗНАВЧОЇ ГАЛУЗІ: НОВІ ВИМОГИ ЧАСУКрохмаль, І. М.; Лєсовець, Н. М.
2020ПРОФЕСІЙНА КОМУНІКАЦІЯ В КОНТЕКСТІ ПІДГОТОВКИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНИХ ФАХІВЦІВ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОКУМЕНТОЗНАВЧОЇ ГАЛУЗІКрохмаль, І. М.; Лєсовець, Н. М.
2019АКТУАЛЬНІСТЬ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ В ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦЯ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИКрохмаль, І. М.
2018СИСТЕМНИЙ МОНІТОРИНГ ПРОЦЕСУ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦЯ У ВИЩІЙ ШКОЛІКрохмаль, І. М.
2019РОЛЬ ТА МІСЦЕ ДІЛОВИХ ІГОР В ПРОЦЕСІ ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦІВ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИКрохмаль, І. М.
2018ПРИНЦИПИ НАВЧАННЯ У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦЯ У ВИЩІЙ ШКОЛІКрохмаль, І. М.
2018ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦЯКрохмаль, І. М.
2018ОСОБЛИВОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦІВ У ВИЩІЙ ШКОЛІКрохмаль, І. М.
2018Сучасні інформаційні технології в професійній підготовці майбутнього фахівця-документознавця у вищій школіКрохмаль, І. М.
2010Роль та місце дисциплін документознавчого циклу в системі професійної підготовки фахівців з документознавства та інформаційної діяльностіКрохмаль, І. М.
2010Перспективи спеціальності „Документознавство та інформаційна діяльність”Крохмаль, І. М.
2018Мотивація майбутнього фахівця з інформаційної, бібліотечної та архівної справи в процесі професійної підготовки у закладах вищої освітиКрохмаль, І. М.
2013Мотиваційний компонент професійної готовності майбутнього фахівця з документознавства та інформаційної діяльностіКрохмаль, І. М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25