Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/707
Title: Принципи та цілі технології комп’ютерного тестування граматичної компетенції студентів вищих навчальних закладів гуманітарного профілю
Authors: Назаренко, М. М.
Keywords: граматична компетенція
тести
студенти
вищі навчальні заклади
вища освіта
компетенція
інформаційні технології
комп'ютерні технології
Issue Date: 2016
Abstract: Стаття присвячена проблемам тестового контролю граматичної компетенції студентів вищих навчальних закладів. Основна увага зосереджена на класифікації тестів, особливості їх використання у процесі вивчення іноземної мови. Автор аналізує важливість використання новітніх технологій для перевірки знань студентів, розглядає варіанти комп’ютерних тестових завдань та вимоги до їх укладання. У даному дослідженні перераховуються умови, котрі необхідні для успіху комунікативного підходу у вивченні граматики. Аналізуються методичні і організаційні аспекти комп’ютерного тестування граматичних навичок та його суттєві переваги перед іншими формами контролю знань.
Description: Принципи та цілі технології комп’ютерного тестування граматичної компетенції студентів вищих навчальних закладів гуманітарного профілю / М.М. Назаренко // Збірник наукових праць Херсонського державного університету “Південний архів” (серія “Філологічні науки”). – Херсон, 2016. - (подано до друку)
URI: http://hdl.handle.net/123456789/707
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Nazarenko.pdf254.93 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.