Омельченко Наталія Володимирівна Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 19 of 19
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Методичні рекомендації до виконання та захисту кваліфікаційної роботи для здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» першого (бакалаврського) рівня вищої освітиОмельченко, Н. В.; Дрель, В. Ф.; Браїлко, А. С.; Мартосенко, М. Г.
2021Безпека товарознавчого дослідження ізолюючих саморятівниківна хімічно зв’язаному кисніКралюк, М. О.; Омельченко, Н. В.
2020Програма та методичні рекомендації щодо проходження виробничої метрологічної практики для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертизи в митній справі» другого (магістерського) рівня вищої освітиОмельченко, Н. В.; Дрель, В. Ф.; Браїлко, А. С.; Лисенко, Н. В.
2020Програма та методичні рекомендації щодо проходження виробничої переддипломної практики для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертизи в митній справі» другого (магістерського) рівняОмельченко, Н. В.; Дрель, В. Ф.; Браїлко, А. С.; Мартосенко, М. Г.
2020Програма та методичні рекомендації щодо проходження виробничої практики з контролю якості на виробництві для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертизи в митній справі» першого (бакалаврського) рівняОмельченко, Н. В.; Дрель, В. Ф.; Браїлко, А. С.
2020Програма та методичні рекомендації щодо проходження виробничої митно-брокерської практики для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертизи в митній справі» першого (бакалаврського) рівня вищої освітиОмельченко, Н. В.; Дрель, Н. Ф.; Браїлко, А. С.; Мартосенко, М. Г.
2020Програма та методичні рекомендації щодо проходження виробничої практики з інспектування та контрольно-наглядової діяльності в торгівлі для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертизи в митній справі» першого (бакалаврського) рівня вищої освітиДрель, В. Ф.; Омельченко, Н. В.; Браїлко, А. С.
2020ГАРМОНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЗІ СТАНДАРТАМИ ЄС У ЗАХИСТІ ГЕОГРАФІЧНИХ ЗАЗНАЧЕНЬ ВИНОмельченко, Н. В.; Браїлко, А. С.; Соловйова, Д. Р.
2020АНАЛІЗ ВИМОГ ДО БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ МОЛОКА ТА МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ В УКРАЇНІ ТА ЄСОмельченко, Н. В.; Браїлко, А. С.; Ворожбит, В. М.
2020ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ СУЧАСНИХ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВОмельченко, Н. В.; Браїлко, А. С.
2019ОСОБЛИВОСТІ ІСТОРИЧНОЇ ТА ГЕОГРАФІЧНОЇ НАЗВИ, КЛАСИФІКАЦІЯ ТА АСОРТИМЕНТ БРЕНДІГребьонкіна, Ю. К.; Омельченко, Н. В.
2017Експертиза фар дальнього та ближнього світла автомобіля, що перебував в експлуатаціїЛебеденко, Е.Г.; Омельченко, Н.В.
2017Порівняльне тестування фарб для волосся фірми "Еstel" ТМ "De luxe" "De luxe silver" "De luxe essex"Кохан, А.І.; Омельченко, Н.В.
2017Експертиза силікату натрію розчинного виробництва ОАО «Домановский Птк» Республіки БілорусьВарваринець, О.М.; Омельченко, Н.В.
2017Проблеми фальсифікації цементу та способи її виявленняОмельченко, Н.В.; Серик, Р.С.
2017Діагностика дорогоцінного камінняПопадинець, А.М.; Омельченко, Н.В.; Браїлко, А.С.
2017Методичні підходи до товарознавчої оптики втрати якості виробів зі шкіри та хутраОмельченко, Н.В.; Браїлко, А.С.; Лисенко, Н.В.; Мартосенко, М.Г.
2017Особливості виконання зобов’язань України та ЄС щодо використання географічних зазначень при виробництві продукціїНаливайко, А.В.; Омельченко, Н.В.
2020Товарознавча експертиза набору маркерів кольорових, виготовлених «Hefei wentai hexagon co., LTD»Омельченко, Н.В.; Браїлко, А.С.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 19 of 19