Браїлко Анна Сергіївна Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 15 of 15
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Методичні рекомендації до виконання та захисту кваліфікаційної роботи для здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» першого (бакалаврського) рівня вищої освітиОмельченко, Н. В.; Дрель, В. Ф.; Браїлко, А. С.; Мартосенко, М. Г.
2020Програма та методичні рекомендації щодо проходження виробничої метрологічної практики для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертизи в митній справі» другого (магістерського) рівня вищої освітиОмельченко, Н. В.; Дрель, В. Ф.; Браїлко, А. С.; Лисенко, Н. В.
2020Програма та методичні рекомендації щодо проходження виробничої переддипломної практики для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертизи в митній справі» другого (магістерського) рівняОмельченко, Н. В.; Дрель, В. Ф.; Браїлко, А. С.; Мартосенко, М. Г.
2020Програма та методичні рекомендації щодо проходження виробничої практики з контролю якості на виробництві для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертизи в митній справі» першого (бакалаврського) рівняОмельченко, Н. В.; Дрель, В. Ф.; Браїлко, А. С.
2020Програма та методичні рекомендації щодо проходження виробничої митно-брокерської практики для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертизи в митній справі» першого (бакалаврського) рівня вищої освітиОмельченко, Н. В.; Дрель, В. Ф.; Браїлко, А. С.; Мартосенко, М. Г.
2020Програма та методичні рекомендації щодо проходження виробничої практики з інспектування та контрольно-наглядової діяльності в торгівлі для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертизи в митній справі» першого (бакалаврського) рівня вищої освітиДрель, В. Ф.; Омельченко, Н. В.; Браїлко, А. С.
2020ГАРМОНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЗІ СТАНДАРТАМИ ЄС У ЗАХИСТІ ГЕОГРАФІЧНИХ ЗАЗНАЧЕНЬ ВИНОмельченко, Н. В.; Браїлко, А. С.; Соловйова, Д. Р.
2020АНАЛІЗ ВИМОГ ДО БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ МОЛОКА ТА МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ В УКРАЇНІ ТА ЄСОмельченко, Н. В.; Браїлко, А. С.; Ворожбит, В. М.
2020ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ СУЧАСНИХ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВОмельченко, Н. В.; Браїлко, А. С.
2017Експертиза меблів для столових кімнат, що перебували в експлуатаціїЛялька, О.О.; Браїлко, А.С.
2017Експертиза коляски дитячої ТМ "Geoby", що перебувала в експлуатаціїГуцан, Д.В.
2017Класифікація згідно УКТЗЕД для митних цілей сумок жіночих зі шкіри торговельної марки «CROMIA»Баженова, Ю.А.; Браїлко, А.С.
2017Діагностика дорогоцінного камінняПопадинець, А.М.; Омельченко, Н.В.; Браїлко, А.С.
2017Методичні підходи до товарознавчої оптики втрати якості виробів зі шкіри та хутраОмельченко, Н.В.; Браїлко, А.С.; Лисенко, Н.В.; Мартосенко, М.Г.
2020Товарознавча експертиза набору маркерів кольорових, виготовлених «Hefei wentai hexagon co., LTD»Омельченко, Н.В.; Браїлко, А.С.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 15 of 15