Починкова Марія Миколаївна Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 14 of 14
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Формування позитивного образу військовослужбовця Збройних Сил України в учнів початкової школи на уроках української мови та читанняПочинкова, М. М.
2018Формування критичного мислення майбутніх учителів початкової школи на заняттях з „Української мови (за професійним спрямуванням)”Починкова, М. М.
2018Дані ранжування показників якості занять 2018Починкова, М. М.
2020Дисертації, захищені викладачами і співробітниками ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» у 2014‒2020 рр.Починкова, М. М.; Шелякіна, І. О.
2019Критичне мислення в контексті вимог нової української школиПочинкова, М. М.
2018Методи і прийоми критичного мислення у процесі професійної підготовки як засіб соціалізації майбутніх учителів початкової школиПочинкова, М. М.
2017Особливості співробітництва між бібліотекарями та студентами в евакуйованому ВНЗ (на прикладі наукової бібліотеки ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”)Починкова, М. М.
2020Роль методу моделювання в розробці системи формування критичного мислення майбутніх учителів початкової школиПочинкова, М. М.
2017Методичні рекомендації з курсу „Українська мова (за професійним спрямуванням)” для студентів навчально-наукового інституту педагогіки i психологiiМордовцева, Н.; Починкова, М.; Цалапова, О.
2020Методи і прийоми критичного мислення у процесі підготовки майбутніх учителів початкової школи на заняттях з дисциплін філологічного циклуПочинкова, М. М.
2020Студентроцентрований підхід до формування критичного мислення майбутніх учителів початкової школиПочинкова, М. М.
2020Формувння критичного мислення майбутніх учителів початкової школи: данина моді чи вимога часуПочинкова, М. М.
2019Системний та синергетичний підходи у формуванні критичного мислення майбутніх учителів початкової школиПочинкова, М. М.
2019Формування критичного мислення майбутніх учителів початкової школи: технологічний аспект. Т. 1Варяниця, Л. О.; Починкова, М. М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 14 of 14