Гаврюшенко Ганна Володимирівна Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Методичні аспекти впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках географіїГаврюшенко, Г. В.; Мельник, І. Г.
2018ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ» СТУДЕНТАМ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ГЕОГРАФІЯ)»Гаврюшенко, Г. В.
2018МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ДО ВИКЛАДАННЯ ТЕМИ «ГЛОБАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРИРОДНО-ЕКОНОМІЧНОГО ХАРАКТЕРУ» ПРИ ВИВЧЕННІ ГЕОГРАФІЇ В 11 КЛАСІ (ПРОФІЛЬНИЙ РІВЕНЬ)Гаврюшенко, Г.; Гальченко, Я.
2018ВИКЛАДАННЯ ТЕМИ «ТУРИЗМ» У ШКІЛЬНОМУ КУРСІ ГЕОГРАФІЇ РІДНОГО КРАЮ, 5 КЛАС (НА ПРИКЛАДІ м. СЛОВ’ЯНСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)Гаврюшенко, Г.; Бєлякова, О.
2017ТВОРЧІ ТА ПРОБЛЕМНІ ЗАВДАННЯ ЯК ЗАСІБ ЗАЦІКАВЛЕННЯ УЧНІВ ГЕОГРАФІЄЮГаврюшенко, Г. В.
2018Методичні підходи до формування економічних компетентностей при викладанні розділу "Національна економіка та світове господарство" у шкільному курсі географії "Україна і світове господарство"Гаврющенко, Г. В.; Трифонова, О. В.
2019Методичні вказівки до виконання практичних робіт з Основ економіки для студентів спеціальності 014.07 «Середня освіта (Географія)»Гаврюшенко, Г. В.
2019Методичні вказівки до виконання завдань із навчальної польової практики з гідрології для студентів спеціальності 014.07 «Середня освіта (Географія)»Гаврюшенко, Г. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 8 of 8