Статті Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 195
Issue DateTitleAuthor(s)
2018В. О. Сухомлинський - наш сучасник, наша історія і наше майбутнєМальцева, О. І.
2019СТАН ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО СОЦІАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ (1920 - 1925 рр.)Мальцева, О. І.
2018ДІАЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИГліченко, О. О.
2018ТЕОРЕТИЧНИЙ АСПЕКТ ЗАСТОСУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В НАВЧАЛЬННІ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ІЗ ЗПРКукса, Е. В.
2018ОСОБЛИВОСТІ СТАВЛЕННЯ БАТЬКІВ ЗДОРОВИХ ДІТЕЙ ДО ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ ПСИХОФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУСєромаха, Н. Є.; Холодняк, А. С.
2018Теоретические основы межполушарного взаимодействия и их влияние на речевую деятельностьМухина, А. Ю.
2018Соціально-профорієнтаційна робота сучасного закладу загальної середньої освітиОтрощенко, Н. Л.
2016ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ СУЧАСНИХ СТАРШОКЛАСНИКІВОтрощенко, Н. Л.
2017ДО ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПРОФЕСІЙНОГО САМОВИЗНАЧЕННЯ СТАРШОКЛАСНИКІВОтрощенко, Н. Л.
2018Особливості та перспективи розвитку психології навчанняТовстуха, О. М.
2018Розвиток системи превенції соціального сирітства в Україні (з 1917 р.)Товстуха, О. М.
2010Проблема засвоєння значення фразеологізмів в системі корекційної роботи з формування вербально-семантичного рівня в структурі мовної особистості молодшого школяра з тяжким порушенням мовленняМахукова, Т. В.
2011Особливості практичних узагальнень у дітей молодшого шкільного віку з тяжкими порушеннями мовлення щодо функціонально-стилістичної ролі фразеологізмівМахукова, Т. В.
2011Психолого-педагогічні умови формування культури спілкування у дітей молодшого шкільного віку з ТПМ засобами фразеологізмівМахукова, Т. В.
2011Особливості аналізу фразеологізмів за семантичними ознаками при виконанні завдань констатувального експерименту молодшими школярами з ТПММахукова, Т. В.
2010Особливості дотеоретичних уявлень про значення фразеологізмів та їх представленість в імпресивному та експресивному словнику молодших школярів з тяжкими порушеннями мовленняМахукова, Т. В.
2018Теоретико-психологічний аспект проблеми формування мовленнєвого спілкування у дітей зі спектром аутистичних розладівГригор'єва, І. О.; Макаренко, І. В.; Махукова, Т. В.
2013Особливості складних синтаксичних конструкцій у мовленні дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвиткуЛінгарт, А. К.; Махукова, Т. В.
2012Міждисциплінарний синтез теоретичних досліджень у збагаченні методологічної бази логопедіїШеремет, М. К.; Махукова, Т. В.
2011Формування первинних уявлень та узагальнень щодо експресивно-характеризуючого значення фразеологізмів у молодших школярів з ТПМ в системі корекційної роботи з розвитку культури спілкуванняМахукова, Т. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 195