Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/1611
Title: Звіт ректора Савченка Сергія Вікторовича на спільному засіданні вченої ради та конференції трудового колективу Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» за період з січня 2016 року по січень 2017 року
Other Titles: інформаційні матеріали
Authors: Савченко, С. В.
Keywords: звіти
навчальні заклади
матеріально-технічна база
бібліотека
результати діяльності
Issue Date: 2017
Publisher: ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"
Abstract: Звіт ректора Савченка С. В. на спільному засіданні вченої ради та конференції трудового колективу Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» за період з січня 2016 року по січень 2017 року містить інформацію про результати діяльності ректора та університету за звітний період відповідно до основних напрямів: прийом до університету, освітня діяльність, науково-дослідна та інноваційна діяльність, міжнародна діяльність, соціально-гуманітарна діяльність, розвиток матеріально-технічної бази та фінансово-економічна діяльність. Призначений для всіх учасників освітнього процесу вищого навчального закладу та громадськості.
Description: Савченко С. В. Звіт ректора Савченка Сергія Вікторовича на спільному засіданні вченої ради та конференції трудового колективу Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» за період з січня 2016 року по січень 2017 року : інформаційні матеріали / С. В. Савченко ; ДЗ «Луган. нац. ун-т імені Тараса Шевченка». – Старобільськ : Вид-во ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», 2017. – 139 с.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/1611
Appears in Collections:Звіти

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Titool-3.jpg4.2 MBJPEGThumbnail
View/Open
Zvit2016Savchenko2.doc6.94 MBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.